Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Скільки коштує знімний зубний протез

Скільки коштує знімний зубний протез

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 7045

Скільки коштує знімний зубний протез у Києві?

Сьогодні дуже багато людей рано чи пізно стикаються з проблемою протезування. У зв’язку з цим, перше питання, яке виникає у пацієнтів: «скільки коштує знімний зубний протез?». Відповісти на нього абсолютно чітко не можна, оскільки всі моменти щодо цін мають вирішуватися в індивідуальному порядку. На ціноутворення впливає дуже багато чинників, про які ми та поговоримо в цій статті.

Скільки коштує знімний зубний протез сендвіч?

Знімний зубний протез «сендвіч» складається з базису й ложа зі штучними різцями. Головна особливість конструкції полягає у відсутності пластини, яка перекриває піднебіння. Фіксація виробів здійснюється за допомогою спеціальних кріплень, розміщених на кінцях конструкції. Останні одягаються тільки на свої зуби.

Установка виконується при наявності передніх опорних різців. Таким чином, протез буде виглядати природно й менш масивно. Знімні зубні протези «сендвіч» мають безліч переваг:

 • міцність. За даним показником вироби практично не поступаються металевим конструкціям;
 • відсутність обточування. Конструкція передбачає спеціальні осередки, які фіксуються на власні різці. При цьому нема потреби їх попередньо обробляти;
 • зручність при носінні. Протези можна не знімати на ніч, а відсутність штучного піднебіння дає можливість повною мірою відчути смак їжі;
 • відсутність видимих ​​фіксаторів. Вироби не мають масивних замків і гачків, які не найкращим чином впливають на естетику посмішки.

«Сендвіч» протези встановлюються дуже легко. Спочатку лікар проводить діагностику, у ході якої визначається місце кріплення конструкції. Одночасно при цьому робиться додатковий панорамний знімок. При наявності пошкоджених зубів проводиться їх лікування й підготовка до протезування.

Далі робиться зліпок, який передається в лабораторію для виготовлення постійного протеза. Уже на другому прийомі виконується примірка готового виробу й коригування (якщо це необхідно). На наступному етапі здійснюється установка конструкції.

Відповідаючи на питання: «скільки коштує знімний зубний протез?» можна сказати, що на остаточну ціну конструкції впливають різні чинники:

 • підготовчі роботи;
 • попереднє лікування (якщо є така необхідність);
 • стан ротової порожнини;
 • обсяг робіт.

Вартість послуг розраховується в індивідуальному порядку з кожним пацієнтом. Дізнатися попередні розцінки ви можете, зв’язавшись із нашими менеджерами будь-яким зручним способом.

Скільки коштує знімний зубний протез у Києві - Eurodental
Який знімний зубний протез краще?

Не всім вдається зберегти свої зуби до зрілого віку. Протези для зубів нового покоління відмінно вирішують проблеми бракуючих різців. Залишилося тільки визначитися з тим, які конструкції краще поставити. Правильно обрані, виготовлені та встановлені протези не будуть доставляти дискомфорт при носінні та швидко почнуть сприйматися як власні зуби.

Сучасна стоматологія «Eurodental» пропонує величезну кількість протезів, що відрізняються за матеріалом виготовлення й конструктивними особливостями. Знімний варіант протеза можна витягати з ротової порожнини в будь-який час. Така конструкція розділяється на два різновиди: частково й повністю знімні.

Перший різновид поділяється на кілька різновидів:

 • акрилові. Конструкції відрізняються легкістю й невисокою ціною. Для їх установки нема потреби обточувати сусідні зуби. Кріплення здійснюється за допомогою спеціальних гачків. Матеріал виробів не має ніяких протипоказань;
 • нейлонові. Їх частіше використовують при необхідності відновлення кількох відсутніх зубів. У разі повної відсутності, конструкції можуть неправильно розподіляти жувальне навантаження і викликати атрофію кістки;
 • бюгельні. Це литий металевий каркас зі штучними зубами, покритий акрилом. Вироби максимально рівномірно розподіляють навантаження в процесі жування. З усіх вище перерахованих протезів, бюгельні конструкції відрізняються компактністю й займають найменше місця в ротовій порожнині. Кріплення здійснюється за допомогою телескопічних коронок, гачків або мікрозамків.

Знімні протези — справжня знахідка для тих, у кого не залишилося своїх зубів. Основа виробів може бути пластмасовою, металопластмасовою або нейлоновою. Самі різці можуть бути виготовлені з поліуретану, нейлону або акрилу. Виготовлення стоматологічних пристосувань виконується з урахуванням всіх індивідуальних особливостей і анатомії ротової порожнини. Верхній знімний зубний протез без піднебіння повністю повторює рельєф ясен і забезпечує надійну фіксацію. Завдяки інноваційним технологіям у сфері стоматології, сьогодні можна легко розв'язати проблему бракуючих зубів, головне  - підібрати хороших фахівців.

Як доглядати за знімними протезами?

Після кожного приймання їжі протези бажано знімати та очищати від залишків їжі. Робиться це за допомогою м’якої зубної щітки та дрібнодисперсної пасти. Для запобігання нальоту можна використовувати спеціальні розчини, які доступні в аптеках. Більшість моделей виготовляються з високоякісних пластмас, тому після звикання їх необов’язково знімати щодня. У разі дискомфорту ви можете знімати конструкції на ніч, щоби відпочити. Для цього потрібно помістити вироби в спеціальний розчин для зберігання. У жодному разі не використовуйте гарячу воду, оскільки протез може деформуватися.

Знімні протези, як і натуральні зуби, мають властивість накопичувати наліт і зубний камінь. Від такої проблеми не завжди можна позбутися в домашніх умовах. Тому краще здійснювати професійну чистку в стоматологічному кабінеті як мінімум один раз на пів року.